Ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej (chrom)

Ceny na montaż ogrodzeń ze stali nierdzewnej. SP. z o. o. Stalowa Miasto" www.perila-msk.ru prowadzi niezawodny szybki montaż ogrodzeń, schodów ze stali nierdzewnej! Sami produkujemy i montujemy ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej w Moskwie i regionie szczegóły tu.

Opcja nr 1 Osłona 2 rygle. Poręcze schodów ze stali nierdzewnej.Cena  z montażem, dostawą, ?

 od: 3800 zł

za p. m.

Opcja nr 2 Ogrodzenie 3 rygla. Balustrady ze stali nierdzewnej do schodów.


Cena  z montażem, dostawą, ?

od: 4100 zł

za p. m.

Opcja nr 3 Ogrodzenie 4 rygle. Ogrodzenia metalowe schody.


Cena  z montażem, dostawą, ?

od: 4400 zł

za p. m.

Opcja nr 4 Ogrodzenie 5 rygli. Metalowe balustrady klatek schodowych.

Cena  z montażem, dostawą, ?

od: 4700 zł

za p. m.

Jaki jest koszt ogrodzeń? Czy są jakieś zniżki?

Możemy zaoferować jak wysokiej jakości ekonomiczna opcja za 3 000 zł (all inclusive), więc i droższych konstrukcji - więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej CENY.

Obowiązują stałe rabaty przy dużych ilościach (ponad 30 m. mb.) do 15% wartości prac na instalacji konstrukcja ze stali nierdzewnej!

Masz jakieś jeszcze pytania? Zadzwoń - chętnie odpowiemy!

Zamów balustrady ze stali nierdzewnej pod numerami telefonów:

+7(495) 505-21-44, +7(495) 725-19-86. 

8-903-670-22-46 - , genialny menedżer projektów

8-968-728-06-05 - Małgorzata Andriejewicz, genialny kierownik sprzedaży

8-968-728-06-01 - ? Aleksiej V., genialny szef "Stalowego Miasta"!

Dzwonić w każdy dzień tygodnia od 8:00 do 22:00

Ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej od SP. z o. o. "Stalowe Miasto".


Firma "Stalowe Miasto" specjalizuje się w tworzeniu ogrodzenia, schodów ze stali nierdzewnej. U nas możesz zamówić wszystkie prace na produkcji, dostawie i  instalacji: - spawane ogrodzenia ze stali nierdzewnej; - ogrodzeń ze stali nierdzewnej w połączeniu z innymi materiałami (drewno, szkło lub plastik); - ogrodzenia z mosiądzu; - innych konstrukcji ze stali nierdzewnej takich jak ogrodzenia, schody metalowe pod twój projekt.

Jesteś często pytacie nas o ogrodzeniach schodów:

Kilka słów o ogrodzeniach schodów...

Schody są niezbędnym elementem wnętrza każdego domu, biura, a w naszych czasach - i mieszkania. Schody  wykonują zarówno dekoracyjne, jak i funkcjonalne cele, ale sama w sobie schody wygląda niedokończone, tak i nie do końca bezpieczne, szczególnie w okresie zimowym. Aby nadać jej estetyczny nowoczesny wygląd, ułatwić jej wykorzystanie i trochę ozdobić wszystkie struktury w ogóle, potrzebne są schody, ogrodzenia ze stali nierdzewnej. Ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej, mówiąc prościej, balustrady, w większości przypadków ponoszą nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i ułatwiają korzystanie z drabiny, zwiększa jej bezpieczeństwo. Szczególną wagę ogrodzenia mają w przypadku krętych schodów, a także w domach z małymi dziećmi. Balustrady – odwieczny element schodów, one zawsze były szczególną atrakcją domu: kute piękne linie, drewniane rzeźbione wzory, szklane zakrętów. Ale ile by nie różnych materiałów do ogrodzeń, stal nierdzewna pozostaje poza zasięgiem konkurencji.

"Stalowy" jakość i jasne niezawodność  ogrodzenia ze stali nierdzewnej Stal – prawdziwy lider w produkcji ogrodzeń. Stal nierdzewna to niezawodna piękno. To właśnie te dwie cechy szukają w poręczy, więc stal jak nie lepiej spełnia wszystkie wymagania. Ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej są używane praktycznie w każdych warunkach. Oni są stałym dodatkiem krętych schodów, klatek schodowych w dużych budynkach, w połączeniu z marmurem i szkłem są używane w pomieszczeniach biurowych, doskonale wpisują się w projekt ulicznych schodów. Zobacz więcej na:

Czym jest spowodowana taka popularność stali?

Po pierwsze, stal wyróżnia się niezawodnością i odpornością. Znaleźć bardziej trwałe, a przy tym niedrogi materiał, jest praktycznie niemożliwe. Stal prawie nie ulega korozji, łatwo przenosi wszelkie temperatury tryby i opady, długo nie traci piękny wygląd. Po drugie, stal doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy budownictwa i projektowania wnętrz. Po trzecie, może doskonale się wyginać, biorąc praktycznie dowolne kształty, rozszerzając tym samym możliwości projektowe bezgranicznie.

Ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej mogą naśladować kucie, tworzyć średniowieczne odcienie, różnić się nowoczesnym ? projektu, przestrzegać rygorystycznych linii klasyki. Kolejnym atutem nierdzewnej lub, potocznie, "stali nierdzewnej" jest lekkość. Materiał ten może służyć jako ogrodzenia dla każdego schody, jego lekkość pozwala korzystać z nierdzewnej stali nawet na schody ze szkła, drewna i innych materiałów lekkich. Stal nie wymaga żadnej szczególnej konserwacji, łatwe czyszczenie zwykłymi środkami, na nią nie pozostają plamy, to nie trzeba jej od czasu do czasu lakierować lub malować. Długie dziesięciolecia stal może pozostać niezmiennie pięknej i mocnej. To naprawdę solidny zawodnik w budowie, na którego zawsze można liczyć.

Elastyczne linie stalowej uroda ogrodzeń ze stali nierdzewnej do klatek schodowych

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej i balustrady ze stali nierdzewnej cieszą się popularnością nie tylko ze względu na niezawodności, wysokiej jakości i trwałości, ale i dzięki niesamowitej elastyczności i piękno. Stal daje praktycznie nieograniczone możliwości dla fantazji projektanta. Elastyczność i łatwość metalu pozwala na tworzenie powietrzne balustrady niesamowitej urody, wcielać w metalu subtelne , wysyłać krzywe kolorów, monumentalność kostarykański...


Stal pozwala realizować nawet najbardziej śmiałe fantazje projektantów i klientów. Łatwość metalu daje możliwość tworzenia nawet najbardziej ciężkie na widok, monumentalne rysunki poręczy, które przy tym są lekkie i ich wytrzyma każde schody. Stal to materiał, który pozwolił przenieść schody, ogrodzenia z kategorii potrzeby rozładowania projektu podkreśla. Bez poręczy schody wygląda niedokończone, jakiś trochę "osamotnionego", a oto piękne metalowe łuki nadać jej odpowiednią trwałość, niezawodność i, wraz z tym, piękno. Stal nierdzewna szczególną popularność zyskała w dobie nowych technologii, w okresie mody na minimalizm, high-tech i inne fajne "metalowe" style wymagające linii rozdzielczości i niezawodności.

Stalowe materiały pozwalają na tworzenie dowolnych złożoności konstrukcji, dlatego wykonanie poręczy zaczyna się od starannego projektowania. Na tym etapie projektant projektuje wygląd przyszłego ogrodzenia, w projektowaniu uwzględnia się wszystkie życzenia klienta, cechy schody, możliwe warianty mocowania itp. A dopiero potem w metalu wcielają się linie utworzone na papierze.

Nierdzewne ogrodzenia - niesamowite duety nierdzewnej

Powszechne zastosowanie stali doprowadziło do wpakowałem się w bardzo niezwykłych projektowych "duetów". Stal, jako solidny, trwały i wytrzymały materiał, wręcz zachwycił sobą schody i przęsła, ale czasami wnętrze nie do końca zgadzają się z zimnem metalu, a czasem balustrady ze stali do pomieszczenia. Właśnie dla takich sytuacji zostały stworzone niezwykłe duety nierdzewnej ze szkłem, drewnem a nawet szmatką.

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej z wykorzystaniem szklanych elementów sprawiają, że schody są bardziej lekkie, przestronne i eleganckie. Takie ogrodzenia są bardzo dobrze prezentują się w wysokich, otwartych budynkach, pomieszczeniach biurowych, spełniają one wszystkich nowoczesnych trendów we wnętrzach. ? szkło jest doskonałym dodatkiem do krętych schodów, stają się bardziej oryginalne, poczucie schody "w niebo". Drewno ze stalą wygląda niezwykle stylowo, oryginalnie i pięknie. To połączenie zapewnia wytrzymałość drabinek, ale przy tym nie pozbawia miękkości i atmosfery domowego ciepła, drzewo nadaje schodach komfort. Tak niezwykłe połączenie weszło w modę niedawno, ale stało się unikalnym rozwiązaniem dla klasycznych wnętrz, dom opcji i wnętrz w stylu rustykalnym.


Ostatnim krzykiem mody stały się ogrodzenia ze stali nierdzewnej, uzupełnione skórami lub szmatką. Takie poręcze schodów tworzą wrażenie jakiejś tajemnicy, niesamowitą i ?. Aksamitne gęste tkaniny wyglądają, jakby zasłony, czyniąc dom ciepły, przytulny i miękki. Skóra daje poczucie ? pomieszczenia, przypomina o prehistorycznych mieszkaniach, nadając domu jakąś monumentalność, tworzy poczucie trwałości. Ponadto, stalowe poręcze, zdobione tkaniny, odkrywają niesamowite możliwości zmiany projektu: tkanina można zmienić, udekorować jak , tworząc coraz to nowe obrazy.

"Uliczne" rozwiązania w stabilnej wersji

Jeśli do domu alternatywą stały się znaleźć jeszcze można, to dla ulicznych schodów stal jest po prostu niezbędna, bardziej wytrzymałego, trwałego i bezpiecznego materiału, jak to się mówi, "na całym świecie nie znajdziesz". Stal jest w stanie wytrzymać wszelkie temperatury tryby, wilgotność i inne zjawiska atmosferyczne. Ten materiał nie pęka, nie odkształca się od mrozu, nie wymaga dodatkowej pielęgnacji i nawet po zimie wygląda świetnie. Stal niepotrzebny odcień, lakierami, od słońca materiał nie blakną. Taka wytrzymałość po prostu poraża wyobraźnię i pozwala zrobić ze stali najbardziej niesamowite ogrodzenia, kontynuując ich ozdoby elewacji.


Balustrady dla schodów ze stali nierdzewnej doskonale komponują się z innymi "ulicznych treści", są one dobrze wyglądają z marmurowymi elementami, mogą być uzupełnione ceglanymi lub kamiennymi słupkami, a nawet elementami drewnianymi. Na ulicy stalowe ogrodzenia prezentują się jeszcze bardziej niezwykle niż w pomieszczeniu. Nocne światła, odblaski świateł, śnieg blask i promienie słońca grają na błyszczącej powierzchni stali, tworząc nierealne obrazy, nadając konstrukcji szczególny urok. Szczególnie luksusowo wyglądają budynki biurowe, otoczone stalowymi ? barykadą. Oni nadają budynkowi szczególną solidność, piękno i surową prostotę, która jednak nie zwiedzie. Ogrodzenia stalowe schodów, uzupełnione ? słupami i ławkami, stworzą piękny na zewnątrz budynku, nadać mu luksus najlepszych europejskich domów. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego domu, chcesz przebudować lub biuro postanowili zorganizować mieszkanie - ogrodzenia ze stali nierdzewnej – to najlepsze rozwiązanie dla schodów domu. Chętnie stworzymy dla ciebie balustrady swoich marzeń, które będą doskonale uzupełniać budynek, będzie służyć przez długie lata i stworzyć dokładnie taką atmosferę w budynku lub wokół niego, której tak brakowało. Dowiedz się więcej:

Balustrady schodów

Po co są potrzebne balustrady schodów i czy można się obejść bez nich? Na pewno rozumiesz, że współczesny świat, budowle, budynki, w których żyjemy i które odwiedzamy, tam, gdzie wspinamy się z piętra na piętro, bez ogrodzenia, schodów, po prostu nie może się obejść. W sklepach, bibliotekach, szpitalach, wszędzie tam, gdzie są schody, musi być ogrodzenie. Główna funkcja tych wzorów jest zapobieganie ewentualnym upadku ludzi lub zwierząt w schodowy przelot.


Projekty muszą być wytrzymałe i solidnie za , więc lepiej robić ze stali nierdzewnej. Są one estetyczne - nadają pomieszczeniu styl "hightech", a polerowanej powierzchni poręczy i słupków i prawidłowy montaż, bez ostrych krawędzi i kątów robią ogrodzenia schody bezpieczne w eksploatacji. Konstrukcje stalowe nie ma potrzeby czyścić i malować, opieka nad nimi jest bardzo prosta. Trzeba przestrzegać kilku zasad. ogrodzenia ze stali nierdzewnej - uniwersalna i konstrukcja. A po tym, jak nasz zespół i polerował, mogą już wykorzystywać.

Postęp nie stoi w miejscu, i w tej chwili ogrodzenia schody ze stali nierdzewnej stają się coraz bardziej popularne ze względu na jego doskonałe parametry i estetyczne wyglądu Zawsze niezmienną jakość montażu, indywidualne podejście do każdego produktu do każdego klienta – niezmienne zasady naszej pracy, a nasi specjaliści wiedzą o ogrodzenie schodów, jeśli nie wszystko, to bardzo wiele.

Chciałbym podkreślić, że kierownictwo naszej firmy dokładnie monitoruje jakość każdego drabiny, ogrodzenia ze stali nierdzewnej i terminy prowadzonych prac.