Stal nierdzewna i czarny metal - plusy i minusy, napisane przez:

Dziś trudno sobie wyobrazić nowoczesny kompleks handlowy, lokal biurowy, sklep bez pięknych ogrodzeń ze stali nierdzewnej i szkła, dane konstrukcji nie na darmo zdobywają coraz większą popularność. Przyjrzyjmy się, dlaczego coraz większa liczba właścicieli, chcą widzieć w swoich pomieszczeniach dokładnie ze stali nierdzewnej, a nie black metal, jak wcześniej?

Chodzi o korzyściach ze stali nierdzewnej nad czarnym metalem. Przecież nie trzeba być specjalistą, aby zrozumieć, że nierdzewną nie trzeba będzie barwić przez rok, inny. Pozornie drobiazg, pomalować...Ale jeśli Masz centrum handlowe, w którym znajduje się około 500 metrów bieżących ogrodzeń, malowanie takiej ilości ogrodzeń będzie problemem. Nawet nie chodzi o kosztów prac malarskich, sprawa jest w kłopotach, zapachu, które są nieuniknione podczas malowania.

Wygląd stali nierdzewnej i czarnego pomalowanego metalu nie podlega dyskusji. Szlachetny połysk, lustrzanej stali nierdzewnej nie konkurent zwykłego czarnego metalu.

Ceny w black metalu i stali nierdzewnej

Jedyny plus ogrodzeń z czarnego metalu w cenie, nie ma się czym chełpić. Ale jeśli spojrzeć w przyszłość, to koszty na malowanie z czasem cena stali nierdzewnej i czarnego metalu. Tym bardziej, że cena nie różni się w czasie i wynosi w zależności od konstrukcji 20-30%.
Tym bardziej, jeśli projekt znajduje się na ulicy. Przez rok nierdzewną wystarczy umyć, aby nadać jej pierwotny nieskazitelny wygląd. Z czarnym metalem wszystko jest inaczej i mycie wodą z mydłem im jest przeciwwskazane.

 

 

Opinie klientów