Porady ekspertów firmy Stalowe Miasto dla klientów balustrady ze stali nierdzewnej, dzięki


Czasami idziesz ulicą i widzisz ...   wzory, które nawet wstydzi się nazwać poręczami, więc nazwijmy ich umownie ""...

Szanowni klienci,  ta strona jest oparta na naszej stronie internetowej, aby widząc na ulicy takie "arcydzieła", nie myśleli, że podobny los czeka wszystkich poręczy ze stali nierdzewnej.

produkowane są nieuczciwymi firmami z materiału, gatunek stali, który nie jest w stanie się oprzeć na działanie środowiska. Taki materiał właściwe używać tylko w przypadkach, gdy konstrukcja jest zainstalowany w suchym pomieszczeniu, na przykład na schodach w domu, prowadzącej na pierwsze piętro, lub w suchym pomieszczeniu biurowym. Nie można użyć taką stal do konstrukcji, umieszczonych na zewnętrznych schodach, w prysznice, basenach i innych miejscach o podwyższonej wilgotności.

Jeśli złożysz zamówienie balustrady do schodów,  które będą znajdować się na ulicy lub w innych miejscach narażonych na działanie wilgoci - to upewnij się, że będą one wykonane ze stali AISI 304. To uchroni cię od wydawania pieniędzy na .

Niskiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej

Niskiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej

Niskiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej

powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie


Jeszcze jeden objaw ? - to brak u nich takie cechy, jak wytrzymałość konstrukcji. Przyczyn może być kilka. Jedną z głównych - tak ulubieńcem wielu opcji prefabrykowanych konstrukcji ze stali nierdzewnej. Tak, wiele firm oferuje takie poręcze jako dość wersji budżetu (a pragniesz zaoszczędzić), inne firmy przyciągają bogaty wybór okuć w przypadku reprezentacji konstrukcji. Również wielu klientów zyskują prefabrykowane ogrodzenia, aby  ustawić je własnymi siłami (nie płacić za montaż i znowu zaoszczędzić). Ale - reprezentacja konstrukcja nie ma sztywności, z czasem i traci atrakcyjny wygląd.

Jeśli chcesz, aby twoje balustrady służył ci długo, to wybieraj konstrukcji ze stali nierdzewnej, wykonane metodą ?-spawania łukowego. Jest to najbardziej nowoczesny sposób produkcji. Takie spawane konstrukcje nie tylko trwałe, ale i bardzo piękne - miejsca połączeń elementów ogrodzenia nie widać  po spawaniu szwy otarcia i polerowane do lustrzanego połysku.

Drugim powodem stopniowego przekształcenia konstrukcji stalowych z  stali nierdzewnej w - słabej jakości spawania.Dla dobrego rezultatu potrzebne są nowoczesne  sprzęt, wykwalifikowani spawacze z wysokiej elektrostatycznych na specjalności i wysokiej jakości materiał. Rozumiem, że w dzisiejszych trudnych czasach i dość wysoką konkurencyjność w zakresie budowy konstrukcji ze stali nierdzewnej, większość firm oszczędza na powyższych punktach, poza polecaną:

Wybierz firmę, która działa na rynku już nie pierwszy rok, dba o swoją reputację i nastawiona jest na długofalową współpracę. Nie rób zamówienie w firmie, cena na usługi której  znacznie poniżej średniej rynkowej. Nie zapominaj, że cena konstrukcji w cenniku jest pochodną  od jego koszt i, odpowiednio,  zależy od jakości użytych materiałów i profesjonalizmu pracowników. Wymaga udokumentowane potwierdzoną gwarancję na poręczy nie mniej niż 12 miesięcy po zakończeniu instalacji.

Dziwnie to brzmi, ale czasem pojawiają się nie tylko z winy bez skrupułów  firm. Dość często za barykadą ze stali nierdzewnej prawidłowo dbają - mogą używać środków czyszczących ze ścierniwem lub zapominają przykryć folią na czas naprawy (w konsekwencji - ślady cementu i farby  na poręczy). Są nawet takie kreatywne osobowości - malują wypolerowana powierzchnia balustrady ze stali nierdzewnej farbą.

Dbać prawidłowo o poręczami ze stali nierdzewnej!

Nie zapomnij, aby poinstruować personel odpowiedzialny za czystość na temat prawidłowej opieki nad poręczą. Podczas naprawy nie zapomnij przykryć balustrady folią ochronną, jak na zdjęciu (poczytaj  przydatne artykuł opieki nad poręczą) - działanie to wymaga minimum wysiłku z twojej strony i pozbyć się zbędnych kłopotów.

A jeśli twoje balustrady ze stali nierdzewnej wymagają naprawy lub odzyskiwania i polerowania, bardzo szczęśliwy - bo SP.  prowadzi naprawa ogrodzeń ze stali nierdzewnej!

Masz jakieś pytania w temacie? Można skontaktować się pod nr tel. .

 

Opinie klientów