Balustrady schodów i balkonów ze stali nierdzewnej i szkła


ogrodzenia stal nierdzewna + szkło


Firma "Stalowe Miasto" rada "" do zaoferowania swoim klientom projektowanie, produkcja i montaż:

    - schodowych i balkonowych balustrad ze szkła; 

    - ogrodzeń ze stali nierdzewnej + balustrady ze szkła;

    - balkonowych balustrad ze stali nierdzewnej i szkła;

    - innych konstrukcji ze stali nierdzewnej i szkła pod twój projekt.Często pytacie nas o ogrodzeniach ze szkła:

1. Jaki jest koszt cena szklanych balustrad? Czy są jakieś zniżki?

Cena balustrady ze szkłem od 8000 zł za metr .  Możliwe rabaty przy większych ilościach (ponad 40 m. mb.)

2. Jaka jest grubość szkła od ogrodzenia?  Czy nie można zrobić szkło maksymalnie gruby dla zwiększenia wytrzymałości?

Ogrodzenie ze stali nierdzewnej ze szkłem będzie za pomocą tig. Standardowe szkło (triplex) ma grubość 8 mm. To wystarczy. Jeśli uderzyć w szybę na przykład młotkiem, to nie ważne jakiej grubości będzie,10 mm lub 8 mm. W każdym razie pęknie. Triplex składa się z 2 szyb 4 mm. Między nimi film. Podczas rozbijania szkła klejonego szyby nie sypie dzięki tej taśmie. Zasada samochodowego szyby.

3. Czy można wybrać kolor szkła? Jakie możesz zaoferować?

Kolor szkła ogrodzenia określa folia, wdrożony w triplex.  Folia między szybami może być żadnych  odcieni i  kolorów, co otwiera szerokie możliwości dla lotu fantazji projektanta. Do tego polecamy


4. Co to jest proces instalacji szklanego ogrodzenia? Jakie cechy?

Algorytm działania instalacji ogrodzenia z następujący:

1)po pierwsze, należy ustawić słupki i poręcz,
2) po tym wykonywane są dokładne wymiary do produkcji szkła klejonego.
3) dalej według pomiarów wykonany triplex,
4) montaż

Uwaga! Z góry szkło lepiej nie zamawiać. W naturze nie ma 2 takich samych schodów. Wymiary mogą się różnić i nikt nie da gwarancji, że triplex, zamówiony wcześniej dokładnie pasuje i zgadza się z rogiem i wymiarów schodów.
Algorytm ten zajmuje trochę więcej czasu, ale wyklucza ewentualne nieścisłości szkła ze wspólną konstrukcją. Dla przykładu zobacz:

Masz jakieś jeszcze pytania? Zadzwoń - chętnie odpowiemy!
Nasz telefon +7 (495) 505 21 44

Z poważaniem, firma Stalowe Miasto

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej i szkła - dlaczego są tak popularne?

Balustrady ze szkłem

I dlaczego stal nierdzewna ?

Wyroby ze stali nierdzewnej cieszą się dużą popularnością i, muszę powiedzieć, że całkiem zasłużenie.

Balustrady ze szkłem z tego materiału są wyjątkowo efektownym wyglądem. Różnorodność wykończeń daje możliwość rozwiązywania prawie wszystkie markowe zadania i osiągnięcia ciekawych efektów wizualnych.

Wyroby ze stali nierdzewnej i nie boją się wpływu opadów atmosferycznych i dlatego można je ustawiać na świeżym powietrzu.

Balustrady balkonowe i schodowe, wykonane z połączenia stali nierdzewnej i szkła, są piękne, trwałe i higieniczne. Łatwość pielęgnacji nimi daje możliwość zachować elegancki wygląd na długi czas. Balustrady ze stali nierdzewnej ze szklanym wypełnieniem  pozwalają na tworzenie najbardziej wyszukane w konstrukcji ogrodzenia. Stal nierdzewna doskonale komponuje się praktycznie ze wszystkimi obecnie dostępnymi na rynku budowlanym materiałów. Takie balustrady charakteryzują się wysokim stopniem sztywności i niezawodności.
Do produkcji szklanych balustrad stosuje nami  specjalny rodzaj szkła – szkło klejone. Ogrodzenia ze szkła klejonego korzystnie wyróżniają się bezpieczeństwem, tak jak szkło w tym przypadku minęło odpuszczanie. Nowoczesny sprzęt do obróbki szkła daje możliwość nadania szyby różne efekty dekoracyjne: chemiczne trawienie, matowienie foliami, , tonowanie ,nakładanie ? rysunku itp. Dzięki procesowi szlifowania i polerowania krawędzi, ogrodzenia ze szkła klejonego praktycznie nie mają ostrych krawędzi.

Oferowane przez naszą firmę ogrodzenia, schody ze szkła, balustrady schodowe ze szkła z stali nierdzewnej – to nowoczesne, ciekawe rozwiązanie dla mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i biurowych, centrów rozrywki.

OOO "Stalowe Miasto" oferuje pełną gamę usług w zakresie produkcji i montażu balustrad balkonowych ze szkła i stali nierdzewnej  i ogrodzeń, z powodzeniem łączących w sobie wizualną lekkość konstrukcji o wysokiej wytrzymałości.

 

Opinie klientów