Kontakty

Nasze telefony: +7(495) 505-21-44 Dzwonić w każdy dzień tygodnia od 8:00 do 22:00 

8-903-670-22-46 - Litowczenko Siergiej Aleksandrowicz, genialny menedżer projektów

8-968-728-06-05 - Małgorzata Andriejewicz, genialny kierownik sprzedaży

8-968-728-06-01 - ? Aleksiej V., genialny szef "Stalowego Miasta"

E-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz go zobaczyć musisz mieć włączony Javascript lub  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz go zobaczyć musisz mieć włączony Javascript

Skype: perilamoskva

Jesteśmy w sieciach społecznościowych:

Firma "Stalowe Miasto" posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z stali nierdzewnej, standardem naszego zespołu jest  dokładność i rzetelność. Dlatego oczekiwanie naszych klientów, że praca zostanie wykonana przez nas dobrze i na czas zawsze jest uzasadnione. 

Gwarantujemy doskonałą jakość wykonania, montażu i polerowania wyrobów ze stali nierdzewnej. I nie martw się, jeśli masz w ścianie technologiczny występ, wąskie przejście lub inne trudności, na pewno coś wymyślimy i zdecydujemy, jak. 

Wyjazd specjalisty na pomiary w Moskwie i obwodzie Moskiewskim - za darmo. Specjalista przyjedzie z próbkami rury, okucia, laptopa ze zdjęciami.

CZEKAMY NA WASZE ROZMOWY I SUGESTIE!

Adres siedziby : r. Dworzec, ul. Bulwar 13

Tryb pracy: poniedziałek - piątek, od 9:00 - 18:00.Adres biura w Moskwie:  ul. Montażowa d. 8, biuro 3

(Uwaga biuro tymczasowo zamknięty z powodu remontu!)

Tryb pracy: poniedziałek - piątek, od 9:00 - 18:00.

OOO "Stalowe Miasto" instalacja montaż ogrodzeń ze stali nierdzewnej, można u nas kupić poręcze w Moskwie. Sprzedam p? w Moskwa sprzedajemy akcesoria do balustrad ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej.